Home » 2012 » marec

Monthly Archives: marec 2012

ASTRONOMIJA

ASTRONOMSKO OPAZOVANJE

8.- 12. april 2019 ob 20.30

(dan bo izbran glede na vreme)

Panorama Ptuj (na vrhu)

Prijava:  kristina.pajek@guest.arnes.si  do 7. 4. 2019

*z udeležbo na opazovanju pridobite 2 uri za OIV

astronomsko opazovanje 2019- vabilo 2 – barvno

Termini fizikalnega krožka

SKUPINA I (MEHANIKA) je vsako sredo ob 7.10

SKUPINA II (TOPLOTA,  ELEKTRIKA ) je vsak petek ob 7.1o,   

SKUPINA III (vsa poglavja), po dogovoru

Krožek poteka v učilnici 2.

Regijsko tekmovanje iz fizika, 2012

Dne  23.3.2012,  smo se udeležili Regijskega tekmovanja iz fizike na II. Gimnaziji Maribor.Dijaki so tekmovali v tekmovalnih skupinah I, II in III. Dijake sta spremljala profesorja,  J. Jančič in V.Vidovič .

Udeleženci fizikalnega tekmovanja :

 

Skupina I
Skupina II Skupina III
Mark Drevenšek Blaž Bigec Živa Habjanič
Vid Erčevič Marko Dajnko Uroš Hekić
Danijel Kosi Alen Erjavec Primož Jevšovar
Nejc Kupčič Staša Florjančič Klemen Lovenjak
Jernej Leskovar Samo Metličar Jernej Vajda
Tomaž Ličina Žan Toplak Aleš Strelec
Luka Medic Tomas Vigali Marko Veselič
Mitja Čuš Nace Zavrtanik
Jakob Murko Jan Zmazek
Jernej Orovič
Aljaž Skaza
Matej Stojnšek
Miha Zupanič
Matej Žula

Rezultati :

 

Skupina I

Vid Erčevič, bronasto priznanje, uvrstitev na državno tekmovanje ( dosegel je vse točke )

Jakob Murko,  bronasto priznanje

Jernej Leskovar, bronasto priznanje

Tomaž Ličina, bronasto priznanje

Matej Žula,  bronasto priznanje

Daniel Kosi, bronasto priznanje

 

Skupina II

Jan Zmazek,  bronasto priznanje

 

Skupina III

Jernej Vajda, bronasto priznanje, uvrstitev na državno tekmovanje.

 

Čestitam !!!

Viktor Vidovič.

 

Regijsko tekmovanje 2012

Dne  23.3.2012,  smo se udeležili Regijskega tekmovanja iz fizike na II. Gimnaziji Maribor. Dijaki so tekmovali v tekmovalnih skupinah I, II in III. Dijake sta spremljala profesorja,  J. Jančič in V.Vidovič .

Udeleženci fizikalnega tekmovanja:

Skupina I Skupina II Skupina III
Mark Drevenšek Blaž Bigec Živa Habjanič
Vid Erčevič Marko Dajnko Uroš Hekić
Danijel Kosi Alen Erjavec Primož Jevšovar
Nejc Kupčič Staša Florjančič Klemen Lovenjak
Jernej Leskovar Samo Metličar Jernej Vajda
Tomaž Ličina Žan Toplak Aleš Strelec
Luka Medic Tomas Vigali Marko Veselič
Mitja Čuš Nace Zavrtanik
Jakob Murko Jan Zmazek
Jernej Orovič
Aljaž Skaza
Matej Stojnšek
Miha Zupanič
Matej Žula

Rezultati

Skupina I

  • Vid Erčevič, bronasto priznanje, uvrstitev na državno tekmovanje ( dosegel je vse možne točke )
  • Jakob Murko,  bronasto priznanje
  • Jernej Leskovar, bronasto priznanje
  • Tomaž Ličina, bronasto priznanje
  • Matej Žula,  bronasto priznanje
  • Daniel Kosi, bronasto priznanje

Skupina II

  • Jan Zmazek,  bronasto priznanje

Skupina III

  • Jernej Vajda, bronasto priznanje, uvrstitev na državno tekmovanje.

Čestitamo!