Državno tekmovanje iz fizike, Ljubljana 2008
Državno tekmovanje iz fizike v Ljubljani, 12. 4. 2008 Slika 1. Dijaki naše gimnazije pred Gimnazijo Bežigrad Matej Strelec ( iz leve ), Aljoša Slameršak, Marko Hojnik, Tinka Trop, Dušan Zakelšek in David Klajderič so se udeležili državnega tekmovanja iz fizike, tokrat na Gimnaziji Bežigrad. Vseh šest je osvojilo srebrna priznanja, Aljoši Slameršku pa je […]